Największy wybór 
dostępnych uchwytów do mebli
w Polsce


Urządzasz się w wakacje ?
Nasze popularne uchwyty 
tańsze o 15%

Uchwyty nowoczesne Moderno Marella Design

Nowoczesne precyzyjnie wykonane uchwyty meblowe, które oferujemy na naszej stronie, podbiją serca osób ceniących gustowne dodatki do przestrzeni mieszkalnych, biur i gabinetów. We wszystkich modelach zatroszczono się o precyzję wykonania, co sprawia, że nasze uchwyty dadzą Państwu przyjemność płynącą z użytkowania wyrobu dopracowanego i luksusowego.
 

Uchwyty meblowe - sprawdzony dodatek wnętrzarski

Podczas zakupów tego typu artykułów dobrze jest mieć duży wybór. Im jest on większy, tym większa szansa, że klientowi uda się znaleźć uchwyty metalowe do mebli, rączki do szafek kuchennych i gałki do meblowa, które pomogą mu zrealizować swoją wizję aranżacji.
Nieprzerwanie dbamy o to, żeby:
 1. nasze uchwyty do mebli dostępne były w szerokiej gamie wzorów;
 2. uchwyty meblowe metalowe można było dostać w różnych wymiarach.
Ciekawym zabiegiem, wpływającym na różnorodność stylistyki naszych produktów, jest rodzaj wykończenia powierzchni. Obróbka materiału ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób będą prezentować się poszczególne rączki do szafek kuchennych czy uchwyty do mebli przeznaczone do innego wyposażenia, np. uchwyty do mebli biurowych. Proponujemy rozwiązania ze stali szczotkowanej, opcje z połyskiem i warianty matowe.
 

Uchwyty do mebli biurowych i do domu

Nowoczesne uchwyty meblowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Bywa, że ten sam model jest w stanie ozdobić drzwi szafki kuchennej i biurko. Jesteśmy przekonani, że produkty, które zawarliśmy w tej kategorii, pozwolą Państwu wzbogacić aranżację biura lub gabinetu, nadać przestrzeni eleganckiego charakteru i sprawić, że cały wystrój będzie budził skojarzenia z profesjonalizmem. Uchwyty metalowe oraz takie rozwiązania jak gałki do meblowa oprócz biurek mogą zdobić także komody, drzwiczki do przeszklonych regałów, gablotek czy barków.
 

Stylowe uchwyty do mebli - dekoracyjne warianty produktów

Część naszych klientów poszukuje dodatków wnętrzarskich, które staną się jednym z najważniejszych akcentów wyposażenia. Takie zdobne uchwyty do mebli biurowych czy do mebli domowych (np. rączki do szafek kuchennych) wyróżniają się:
 1. falistymi konturami;
 2. ozdobnymi żłobieniami.
Przykładem takiego wyrobu mogą być uchwyty do mebli Barocca. Wybierane są przez osoby, stawiające na klasyczne wyposażenie. Warto zaznaczyć jednak, że czasem spektakularne efekty można osiągnąć, zestawiając takie tradycyjne rączki do szafek kuchennych i uchwyty do mebli biurowych z nowoczesnymi modelami szafek, biurek itp.
 

Surowa elegancja czyli uchwyty metalowe do mebli

Siła rozwiązań dostępnych w naszym sklepie zaznacza się nie tylko w precyzyjnie wykonanych zdobieniach. Czasem moc tkwi w prostej, bezkompromisowej stylistyce. Do nowoczesnego wyposażenia często wybiera się minimalistyczne uchwyty meblowe metalowe. Doskonale komponują się z surowością szaf, szafek i komód. Prostotę takiego wyrobu docenią osoby, preferujące aranżacje, w których nie ornamenty i dekoracje, ale gładkie nawierzchnie grają pierwsze skrzypce.
 

Uchwyty meblowe - producent, który zna się na rzeczy

Wiemy, że detale mają dla naszych klientów duże znaczenie. Wszystkie uchwyty do mebli zostały wykonane z najwyższą precyzją. Uważamy, że rzetelny producent musi mieć realną kontrolę nad tym, jak prezentują się gotowe dodatki wnętrzarskie, które proponuje swoim odbiorcom. Zaufaliśmy jedynie sprawdzonym, cenionym producentom, wybieranym zarówno przez klientów, którzy samodzielnie aranżują swoje miejsce, jak i przez specjalistów, profesjonalnie zajmujących się aranżacją wnętrz.

Producenci

 • ABI
 • Arte
 • Borma Wachs
 • Bosetti Marella
 • bresciani
 • Citterio Giulio
 • em
 • Estamp
 • IMP
 • Maimeri
 • Marella Design
 • MURANO GLASS
 • Novecento
 • Pfeil
 • Swarovski crystal

W naszym sklepie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Dowiedz się więcej Polityka cookies

Zamknij