Gałki do mebli Marella Design

Oferujemy Państwu bogactwo metalowych gałek do mebli. Jednym z najbardziej popularnych materiałów, wykorzystywanych do produkcji takich rozwiązań, jest ZNAL czyli stop cynku z aluminium. Wszystkie nasze gałki do mebli biurowych i domowych pochodzą od producentów, którzy od lat są cenieni w branży. Gorąco zachęcamy do bliższego poznania tych wyjątkowych produktów i znalezienia gałek, które idealnie będą pasowały do Państwa wyposażenia.
 

Detal ma znaczenie. Stylowe uchwyty do mebli biurowych

Nasze gałki do mebli można wykorzystać w meblach biurowych, w przestrzeniach mieszkalnych oraz w wielu innych miejscach. Klienci i klientki doceniają fakt, że poszczególne elementy oferty charakteryzują się:
 1. zróżnicowaną kolorystyką gałek meblowych
  Brązy, szarości, czerń, złoto, srebro, materiały specjalnie postarzane, połyskliwe, matowe - klienci robiący zakupy na naszej stronie mają z czego wybierać, co pozwala im dobrać idealną gałkę meblową.
   
 2. minimalistycznym charakterem
  Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jeśli poszukują Państwo prostych, pozbawionych zdobień uchwytów meblowych metalowych. Na podstronie każdego z produktu zawarliśmy informację o tym, z czego wytworzono dany wariant gałki meblowej. W razie pytań i niejasności z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.
   
 3. bogatym zdobnictwem
  Obok subtelnych gałek do mebli, wyróżniających się minimalizmem i elegancją, zawarliśmy również gałki meblowe wzbogacone finezyjnymi zdobieniami. Proponujemy motywy kwiatowe, abstrakcyjne, geometryczne. Wśród naszych opcji nie mogło zabraknąć również subtelnego zdobnictwa.
 

Uchwyt meblowy - sposób na nadanie nowej jakości starym meblom


Odnawianie starych mebli ma wiele zalet. Po pierwsze, trudno wyobrazić sobie większą satysfakcję, niż branie udziału w procesie, który odmienia i upiększa dotychczasowe wyposażenie. Po drugie dawanie drugiego życia meblom jest ekologiczne. Po trzecie wreszcie, w ten sposób można stać się właścicielką lub właścicielem wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju szafek, szaf, komód, biurek itp. Nasze uchwyty do mebli nierzadko wybierane są przez osoby, poszukujące sposobu na eleganckie i stylowe wykończenie realizowanego projektu.
 

Wybór gałki do mebli


Gałki do meblowa to nie tylko przepiękne ozdoby wyposażenia. Taki produkt spełnia też określoną funkcję - ułatwia otwieranie drzwiczek czy szuflad. Powinna więc być na tyle solidna, żeby skutecznie wywiązywać się z tego zadania. Dobrze dobrany uchwyt meblowy pasuje do wyposażenia pod względem wizualnym. Oprócz kolorystyki i rodzaju materiału ogromne znaczenie ma też rozmiar gałki meblowej. Zdajemy sobie sprawę, że poszczególne parametry takiego rozwiązania są sprawą indywidualną.

Kładziemy nacisk na to, żeby w naszej ofercie uwzględnić różne rozmiary uchwytów meblowych. Przy każdym produkcie podajemy dokładne wymiary. Z kolei dzięki realistycznym, kładącym nacisk na detal zdjęciom, każda osoba odwiedzająca nasz sklep może dobrze przyjrzeć się metalowym gałkom do mebli i wybrać wariant, który najbardziej trafia w jej gust.

Chociaż pozornie wydaje się, że gałki meblowe to jedynie detal, w rzeczywistości takie dodatki mają kolosalny wpływ na to, jak prezentuje się wyposażenie i w rezultacie cała aranżacja pomieszczenia. Zachęcamy do odkrycia potencjału, który kryje się w tych niepozornych elementach. Zapraszamy również do odwiedzenia pozostałych kategorii sklepu, w których czekają na Państwa m.in. dekoracyjne listwy, taśmy oraz materiały do konserwacji.

Producenci

 • ABI
 • Arte
 • Borma Wachs
 • Bosetti Marella
 • bresciani
 • Citterio Giulio
 • em
 • Estamp
 • IMP
 • Maimeri
 • Marella Design
 • MURANO GLASS
 • Novecento
 • Pfeil
 • Swarovski crystal

W naszym sklepie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Dowiedz się więcej Polityka cookies

Zamknij